شرایط استثنایی جهت اعطای سرمایه معامله گری در فارکس بدون هیچ گونه وثیقه ای تا 250.000 $
0

آموزش باز کردن حساب دمو در پلتفرم کپی ترید فیبودا

آموزش ثبت نام در پلتفرم فیبودا

برای ثبت نام و استفاده از خدمات سایت فیبودا ، لازم است که ابتدا در بروکر اوپوفارکس ، ثبت نام کنید. زیرا فیبودا فقط یک سیستم کپی تریدینگ است و بروکر مجزایی نیست. بنابراین لازم است که از طریق یک بروکر که حساب متصل به سایت فیبودا را داشته باشد، در فیبودا ثبت نام کنید.

معرفی و نحوه استفاده از پلتفرم کپی ترید فیبودا

شاید شما هم می‌خواهید بدانید فیبودا چیست و چگونه می توان با آن کسب درآمد کرد. ما در این مطلب می خواهیم درباره معرفی سیستم کپی ترید فیبودا، قانونی یا غیر قانونی بودن آن و نحوه استفاده از فیبودا بیشتر توضیح دهیم. فیبودا یک پلتفرم تجارت اجتماعی قدرتمند است که هزاران معامله‌گر با عملکرد بالا را از سراسر جهان برای شما به ارمغان می آورد که می‌توانید به راحتی استراتژی آنها را دنبال کنید.

فیبودا جدیدترین فناوری ها را در تجارت اجتماعی ارائه می دهد که کاربران خود را قادر می سازد در مدیریت ریسک انعطاف پذیر باشند. ارائه یک پلتفرم کاملا رایگان برای سرمایه گذاران، بدون اشتراک سود یا هزینه اشتراک و داشتن بیش از 10000 ارائه دهنده برای انتخاب، سیستم کپی ترید فیبودا را به یکی از بزرگترین پلتفرم ها برای معامله‌گران و سرمایه گذاران تبدیل می‌کند.

آیا پلتفرم کپی ترید فیبودا امن است؟

کمیسیون مالی به پلتفرم معاملاتی کپی ترید فیبودا گواهی اعطا کرده است. گواهی سرمایه گذاری جمعی توسط FinaCom به پلتفرم های تجارت کپی و سرمایه گذاری PAMM داده می‌شود. کمیسیون مالی فیناکام اعلام کرده است که گواهی سرمایه‌گذاری جمعی را توسط اوپوفارکس به سیستم کپی ترید فیبودا اعطا کرده است. این اقدام بخشی از تلاش‌های فیناکام برای گسترش خدمات خود و با هدف ارائه حل‌وفصل اختلافات خارجی در پلتفرم‌هایی است که حساب‌های تجاری سرمایه‌گذاری جمعی را ارائه می‌دهند.

گواهی سرمایه گذاری جمعی به شرکت هایی اعطا می‌شود که از یک سری ممیزی متشکل از نظارت بر پلتفرم های کپی تریدینگ و سرمایه گذاری PAMM تبعیت می‌کنند. کپی ترید فیبودا آخرین ارائه‌دهنده خدمات پلتفرم سرمایه‌گذاری جمعی است که گواهی‌نامه کمیسیون مالی را با موفقیت دریافت کرده است. کمیسیون مالی اظهار داشته است که سرمایه‌گذاران و معامله‌گران مجاز که از سیستم کپی ترید فیبودا استفاده می‌کنند، می‌توانند مطمئن باشند که در یک پلتفرم با استانداردهای پذیرفته شده مشترک برای مدیریت و اجرای حساب‌های سرمایه‌گذاری جمعی عمل می‌کنند.

کپی ترید فیبودا یک پلتفرم تجارت اجتماعی مستقر در لندن است که خدمات رایگان را برای بیش از 10000 سرمایه گذار ثبت شده ارائه می دهد. این اعلامیه پس از تایید فیناکام از کارگزاری ارز خارجی اوپوفارکس به عنوان عضو جدید کمیسیون منتشر شد. مشتریان اوپوفارکس می‌توانند به خدمات و مزایای عضویت مانند حفاظت تا سقف 20000 یورو در هر شکایت ارسالی، با حمایت صندوق جبران خسارت کمیسیون مالی، دسترسی داشته باشند. فیناکام در وب‌سایت خود در مورد هدف خدمات ارائه شده آن‌ها اعلام کرد: «کمیسیون مالی راه‌حل‌های انطباق کارآمدی را در کنار مکانیسم حل و فصل اختلافات خارجی (EDR) که به عنوان کانالی مؤثر برای رسیدگی به شکایات مشتریان شرکت‌های عضو محسوب می‌شود، ارائه می‌کند.

تفاوت بین ترید معمولی و کپی ترید

اول از همه، بیایید تعیین کنیم که کپی ترید چه تفاوتی با تجارت معمولی دارد. ترید به معنای مشارکت فعال در فرآیند انجام معاملات است. معامله‌گر یک دارایی یا نماد را برای معامله انتخاب می‌کند. او باید با تجزیه و تحلیل خود برای باز کردن موقعیت خرید یا فروش تصمیم بگیرد. همچنین باید حد ضرر و حد سود مناسب را به درستی در نظر بگیرد. معامله حرفه ای اساساً کسب درآمد از تغییر قیمت دارایی یا نماد ها است. درست مانند بازرگانان، معامله‌گران اغلب تمام وقت کار خود را به این امر اختصاص می دهند، همه خطرات را تحمل می‌کنند و منافعی به دست می آورند.

کپی ترید در اصل کپی کردن معاملات معامله‌گران حرفه ای با استفاده از ویژگی های پلتفرم های خاصی مانند فیبودا است. این نوع سرمایه گذاری برای اولین بار بیش از یک دهه پیش به لطف توسعه فعال تجارت آنلاین و فناوری های رسانه های اجتماعی ظاهر شد. پلتفرم‌های کپی ترید معامله‌گران حرفه ای را با معامله‌گران مبتدی را که به عنوان مشترکین کپی کننده و سرمایه‌گذار عمل می‌کنند، متحد می‌کند. پس از اشتراک، تمام معاملات انجام شده توسط ارائه دهندگان به صورت خودکار یا نیمه خودکار در درصد خاصی از سرمایه سرمایه گذاران کپی می‌شود.

مزایای کپی تریدینگ در پلتفرم کپی ترید فیبودا

مزایای کپی کردن معامله‌گران فارکس در کپی ترید فیبودا برای مبتدیان کاملاً مشهود است. آنها بدون داشتن مهارت و تجربه خاصی فرصت کسب درآمد به اندازه افراد حرفه ای را که سال های زیادی را وقف این کار کرده اند به دست می آورند. علاوه بر این، پلتفرم کپی ترید فیبودا برای استفاده بسیار آسان و کاربردی است. پلتفرم کپی ترید فیبودا تنظیمات انعطاف پذیر توزیع سرمایه در میان معامله‌گران و استراتژی های مختلف، تعیین معیارهای مدیریت ریسک، استفاده از فیلترهای متعدد برای تجزیه و تحلیل عملکرد را امکان پذیر کرده است.

نحوه باز کردن حساب دمو در پلتفرم کپی ترید فیبودا

ما در اینجا قصد داریم توضیح دهیم که چگونه یک حساب دمو یا آزمایشی در فیبودا باز کنید.

ابتدا از وارد کابین شخصی اوپوفارکس خود شوید. سپس بر روی گزینه سوشیال ترید کلیک نمایید( طبق عکس زیر) تا وارد سایت فیبودا شوید.

پس از اینکه وارد سایت کپی ترید فیبودا شدید، از قسمت بالا سمت راست روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

با وارد کردن نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و رمز عبور فرم را تکمیل کنید. در سمت پایین تر فرم با انتخاب تیک ایجاد گزینه حساب دمو نوع حساب را مشخص کنید. در نهایت روی گزینه ایجاد حساب کلیک کنید.

ر قسمت بعد بایستی تنظیمات حساب آزمایشی تان را مشخص کنید. می‌توانید ارز پایه موجودی و اهرم را تنظیم کنیم. ما به شما توصیه می کنیم که مبلغی معادل سرمایه گذاری آینده خود انتخاب کنید. به این ترتیب حساب آزمایشی شما می تواند بهترین نتیجه را نشان دهد. مطابق عکس زیر در قسمت مربوطه می‌توانید مقدار دلخواه مبلغ خود را وارد کنید. در آخر روی ایجاد حساب آزمایشی کلیک کنید.

آخرین مرحله، تایید آدرس ایمیل برای تکمیل ثبت نام است. ایمیلی از سایت فیبودا برای شما ایمیل میشود.وارد ایمیل خود شوید سپس بر روی گزینه ثبت نام خود را تکمیل نمایید کلیک نمایید.(طبق تصویر زیر)

بعد از تایید آدرس ایمیل پنجره معامله‌گران کامبو روی صفحه نمایش شما ظاهر می‌شود. برای انتخاب معامله گر میتوانید بر روی گزینه معامله گران را دنبال کنید کلیک نمایید. وارد صفحه جدیدی میشوید که میتوانید حساب های انواع معامله گران مشاهده کنید. با پشتیبانی سایت نوین راه ارتباط برقرار کنید تا شما را برای انتخاب معامله گر مناسب نسبت به سرمایه خودتان راهنماییتان کند.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *