شرایط استثنایی جهت اعطای سرمایه معامله گری در فارکس بدون هیچ گونه وثیقه ای تا 250.000 $
0

آموزش باز کردن حساب واقعی در پلتفرم کپی ترید فیبودا

آموزش باز کردن حساب واقعی در پلتفرم کپی ترید فیبودا

برای ثبت نام و استفاده از خدمات سایت فیبودا ، لازم است که ابتدا در بروکر اوپوفارکس ، ثبت نام کنید. زیرا فیبودا فقط یک سیستم کپی تریدینگ است و بروکر مجزایی نیست. بنابراین لازم است که از طریق یک بروکر که حساب متصل به سایت فیبودا را داشته باشد، در فیبودا ثبت نام کنید.

معرفی و نحوه استفاده از پلتفرم کپی ترید فیبودا

شاید شما هم می‌خواهید بدانید فیبودا چیست و چگونه می توان با آن کسب درآمد کرد. ما در این مطلب می خواهیم درباره معرفی سیستم کپی ترید فیبودا، قانونی یا غیر قانونی بودن آن و نحوه استفاده از فیبودا بیشتر توضیح دهیم. فیبودا یک پلتفرم تجارت اجتماعی قدرتمند است که هزاران معامله‌گر با عملکرد بالا را از سراسر جهان برای شما به ارمغان می آورد که می‌توانید به راحتی استراتژی آنها را دنبال کنید.

فیبودا جدیدترین فناوری ها را در تجارت اجتماعی ارائه می دهد که کاربران خود را قادر می سازد در مدیریت ریسک انعطاف پذیر باشند. ارائه یک پلتفرم کاملا رایگان برای سرمایه گذاران، بدون اشتراک سود یا هزینه اشتراک و داشتن بیش از 10000 ارائه دهنده برای انتخاب، سیستم کپی ترید فیبودا را به یکی از بزرگترین پلتفرم ها برای معامله‌گران و سرمایه گذاران تبدیل می‌کند.

مزایای کپی تریدینگ در پلتفرم کپی ترید فیبودا

مزایای کپی کردن معامله‌گران فارکس در کپی ترید فیبودا برای مبتدیان کاملاً مشهود است. آنها بدون داشتن مهارت و تجربه خاصی فرصت کسب درآمد به اندازه افراد حرفه ای را که سال های زیادی را وقف این کار کرده اند به دست می آورند. علاوه بر این، پلتفرم کپی ترید فیبودا برای استفاده بسیار آسان و کاربردی است. پلتفرم کپی ترید فیبودا تنظیمات انعطاف پذیر توزیع سرمایه در میان معامله‌گران و استراتژی های مختلف، تعیین معیارهای مدیریت ریسک، استفاده از فیلترهای متعدد برای تجزیه و تحلیل عملکرد را امکان پذیر کرده است.

 

برای ایجاد حساب واقعی میتوانید به دو صورت وارد شوید.

بصورت مستقیم از صفحه شخصی خود در بروکر اوپوفارکس وارد قسمت سوشیال ترید شوید و ایجاد حساب واقعی انتخاب کنید. . با وارد کردن نام، نام خانوادگی، ایمیل و پسورد خود فرم ثبت نام را تکمیل کنید. کشور خود را افغانستان انتخاب نمایید. حالا باید در این قسمت فرم، گزینه حساب واقعی را انتخاب کنید و با کلیک بر گزینه ایجاد حساب کاربری به مرحله بعد بروید. ( طبق تصویر زیر)

برای تایید ایمیل ، پیامی از سایت فیبودا به شما ارسال میشود

صندوق پستی ایمیل خود را بررسی کنید و در ایمیل دریافت شده روی گزینه تایید ایمیل(confirm) کلیک کنید.

در صفحه باز شده از شما می پرسد آیا در حال حاضر یک حساب در بروکر یا سایر کارگزاری ها دارید یا خیر. اگر روی گزینه بله کلیک کنید.

نام بروکر و شماره حساب خود ایمیل ثبت نامی خود در بروکر اوپو فارکس) را وارد کنید. بعد از وارد کردن این اطلاعات روی گزینه بعدی کلیک کنید.

برای اینکه به صفحه کارگزار یا بروکر خودتان هدایت شوید و بقیه مراحل ثبت نام را انجام دهید بر روی گزینه وارد به بروکر شوید کلیک نمایید

بعد از اینکه وارد کابین شخصی خود در بروکر اوپوفارکس شدید ، برای ایجاد حساب واقعی بر روی گزینه ایجاد حساب زنده کلیک نمایید.

در این صفحه نوع حساب live را برای گزینه MT4social-trade انتخاب کنید.

نوع اهرم خود را انتخاب کنید و در آخر بر روی گزینه باز کردن حساب کلیک نمایید. شما در حال حاضر حساب واقعی در سایت فیبودا باز کرده اید.

در صورتیکه حساب دمو در سایت فیبودا باز کرده اید وارد کابین خود در سایت فیبودا شوید و گزینه ایجاد حساب واقعی را کلیک نمایید.

نحوه انتقال پول خود از کیف پول به حساب فیبودا

وارد کابین شخصی خود در بروکر اوپوفارکس شوید، ابتدا بر روی کیف پول خود کلیک نمایید و سپس گزینه انتقال را انتخاب نمایید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *