شرایط استثنایی جهت اعطای سرمایه معامله گری در فارکس بدون هیچ گونه وثیقه ای تا 250.000 $
0

آموزش ثبت نام در حساب دمو و واقعی کپی ترید زولا ترید

آموزش ثبت نام در کپی ترید زولا ترید

چگونه از ZuluTrade استفاده کنیم؟

ابتدا، اگر حساب دارید وارد ZuluTrade شوید، در غیر این صورت یک حساب واقعی یا آزمایشی ایجاد کنید و یک کارگزاری را از طیف گسترده ای از کارگزاران فارکس انتخاب کنید. هنگامی که معامله گر مناسب را پیدا کردید، دکمه دنبال کردن را انتخاب کنید، وجوهی را که می خواهید سرمایه گذاری کنید و ریسک ترجیحی خود را انتخاب کنید.

ثبت نام برای یک حساب آزمایشی در ZuluTrade

بهترین راه برای اینکه بدانید ZuluTrade چیست، از طریق یک حساب آزمایشی است. ZuluTrade حساب های آزمایشی رایگان را با عملکردی دقیقاً مشابه حساب های واقعی ارائه می دهد. این به این معنی است که می‌توانید ZuluTrade را بدون ریسک امتحان کنید و با ترکیب‌ها و تنظیمات مختلف معامله‌گران/معامله‌گران آزمایش کنید، تا قبل از سرمایه‌گذاری وجوه واقعی، ترکیب‌های دقیقی را بیابید که به بهترین وجه نیازهای شما را تنظیم می‌کند!

فرم زیر را پر کنید و حساب دمو را بسازید:

کد تایید ایمیل خود را فعال کنید:

بعد از تایید ایمیل وارد حساب دمو خود شده و تریدر یا کمبوس را انتخاب کنید و یا مستقیم به داشبورد خود بروید.

ثبت نام برای یک حساب واقعی در ZuluTrade

به منظور افتتاح حساب واقعی در پلتفرم معاملاتی ما، لطفا از وب سایت ما دیدن کنید و روی دکمه ثبت کلیک کنید. آنجا از شما خواسته می شود که یک دمو یا یک حساب واقعی باز کنید. لطفا گزینه Create a new Real account را انتخاب کنید. سپس از شما خواسته می شود که نوع حساب خود را انتخاب کنید (کلاسیک یا اشتراک سود) و یکی از شرکت های کارگزاری پشتیبانی شده ما را انتخاب کنید.

پس از انتخاب یک کارگزار، از شما خواسته می شود که نشان دهید آیا قبلاً با آنها حساب دارید یا می خواهید اکنون حساب جدیدی باز کنید. بسته به هر مورد، به وب‌سایت کارگزار هدایت می‌شوید و دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه ادامه و تکمیل اطلاعات درخواستی به شما داده می‌شود.

در صورتی که قبلاً یک حساب کارگزار فعال دارید و به شرطی که همه چیز به درستی ارسال شده و به درستی پر شده باشد، فرآیند راه اندازی معمولاً برای حساب های اشتراک سود حدود 20 دقیقه و برای حساب های کلاسیک چند ساعت طول می کشد. اگر حساب فعالی در کارگزار ندارید، حساب شما 24 تا 48 ساعت پس از دریافت سپرده و LOD توسط کارگزار شما در ZuluTrade فعال خواهد بود (توجه داشته باشید: LOD فقط برای حساب های کلاسیک مورد نیاز است). ما جزئیات ورود به حساب ZuluTrade شما را بلافاصله پس از راه اندازی کامل حساب و تامین مالی از طریق کارگزار شما برای شما ارسال می کنیم. اگر جزئیات ورود به حساب ZuluTrade خود را در بازه زمانی مشخص شده دریافت نکرده اید، لطفاً مستقیماً با کارگزار خود تماس بگیرید تا مطمئن شوید که درخواست شما کامل است و تمام اسناد و وجوه مورد نیاز دریافت و تأیید شده است.

لطفاً توجه داشته باشید که پارامترهایی مانند حداقل سپرده برای افتتاح حساب، اندازه معاملات حساب، اهرم، ارز پایه و غیره کاملاً مربوط به کارگزاری هستند و به این ترتیب فقط کارگزار مورد علاقه شما است که می تواند آنها را برای شما روشن کند. برای هر گونه اطلاعات بیشتر در مورد کارگزاران همکار ما، لطفاً با بخش پشتیبانی نوین راه ما تماس بگیرید.

لطفاً توجه داشته باشید که با اکثر شرکت‌های کارگزاری پشتیبانی شده ما، می‌توانید از 300 دلار حساب باز کنید. برای اینکه حساب خود را پس از فعال سازی با ZuluTrade متصل نگه دارید، باید 100 دلار موجودی داشته باشید. برای جزئیات بیشتر در مورد تامین مالی حساب لطفا با بخش پشتیبانی نوین راه تماس بگیرید.

انواع حساب واقعی: کلاسیک در مقابل اشتراک سود

با حساب‌های کلاسیک، می‌توانید هر دو معامله دستی و کپی را انجام دهید. برای شروع معامله، باید پلتفرم معاملاتی بروکر خود (ZTP، MT4 یا MT5) را به ZuluTrade متصل کنید. این نوع حساب برای کاربران پیشرفته توصیه می شود.

علاوه بر ایجاد پورتفولیوی معامله گران، باید تنظیمات نمونه کار خود را (ساده و پیشرفته) سفارشی کنید. می توانید حساب خود را مدیریت کنید، سیگنال های معاملاتی خود را به روز کنید، معاملات را ببندید، معامله گر یا معاملات خود را قفل کنید و به ویژگی های پیشرفته دسترسی داشته باشید.

از سوی دیگر، حساب‌های اشتراک سود برای تجارت کپی از طریق پلتفرم ZuluTrade قرار دارند. این نوع حساب برای هر کاربر، مبتدی یا پیشرفته توصیه می‌شود، زیرا می‌توانید با انتخاب Traders یا Traders’ Combos + که می‌خواهید دنبال کنید و با تنظیم مقدار محافظت از سرمایه خود، تجارت را شروع کنید. روشی آسان و ساده برای تجارت بدون نیاز به تجربه.

در صورتی که شما یک “حساب اشتراک سود” Zulutrade دارید، یک هزینه اشتراک ثابت ماهانه 30 دلاری به روش پرداخت مورد علاقه وی دریافت می کنید. هزینه اشتراک ماهانه در ابتدای ماه تقویمی دریافت می شود و به نسبت محاسبه می شود. با حساب های اشتراک سود، شما با معامله گران خود همسو هستید، در حالی که شما با کمیسیون های تخفیف دار معامله می کنید، به ازای سودی که در حساب شما ایجاد می کنند، پرداخت می شوند.

در اولین روز تقویمی هر ماه، PnL شما ناشی از موقعیت‌های باز و بسته برای هر معامله‌گری که دنبال کرده‌اید محاسبه می‌شود. هر بار که یک PnL ماهانه سودآور از یک معامله گر داشته باشید، 25٪ کارمزد عملکرد از شما دریافت می شود. این هزینه فقط برای مقدار بالای علامت High Water (“HWM”) اعمال می شود. HWM حداکثر سود کسب شده توسط معامله گر است و در اولین روز تقویم هر ماه از زمانی که معامله گر را به سبد خود اضافه کرده اید محاسبه می شود. در صورت PnL منفی ماهانه از طرف معامله‌گر و/یا در صورت «دوره بازیابی ضرر» (PnL ماهانه سودآور زیر HWM)، هیچ کارمزدی به حساب شما اعمال نخواهد شد. برای جمع بندی، هزینه عملکرد فقط اعمال خواهد شد


زولا ترید چگونه کار می کند؟

1-معامله گران به ZuluTrade می پیوندند، حساب خود را متصل کرده و استراتژی معاملاتی خود را به اشتراک می گذارند.

2- zulutrrade معامله گران را بر اساس عملکرد، ثبات، رفتار و دیدگاه رتبه بندی می کندرتبه بندی می کند.

3-سرمایه گذاران معامله گران را با توجه به سرمایه سرمایه گذاری و ریسک پذیری آنها برای کپی انتخاب می کنند.

 

طیف گسترده ای از ساختارها در زولا ترید

چه CopyTrade انجام دهید و چه به صورت دستی، ما از تجارت جفت ارز پشتیبانی می کنیم.

اگر یک سرمایه گذار پیشرفته هستید و تجارت دستی را ترجیح می دهید، همیشه می توانید تنظیمات خود را سفارشی کنید یا با ابزارهای پیشرفته مختلف معامله کنید.

چرا زولاترید را انتخاب کنیم؟

1-شفافیت

شفافیت در وجود ماست. همه داده های عملکرد به طور آشکار با همه به اشتراک گذاشته می شود! به علاوه هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد.

 

2- نوآوری

تیم داخلی ما دائماً نیازهای شما را تجزیه و تحلیل می کند تا ویژگی های جدید را ارائه دهد و تجربه معاملاتی شما را بهینه کند و همیشه به خارج از چارچوب فکر کنید!

3- مشتری مداری

ما همه برای تو اینجا هستیم!خدمات مشتریان با رتبه بالا  از طریق چت، تلفن یا ایمیل

4- با کپی کردن یاد بگیرید

معامله گران استراتژی خود را توضیح می دهند و به سؤالات سرمایه گذاران پاسخ می دهند – مقدمه ای ارزشمند برای مبتدیانی که می خواهند از کارشناسان با سوابق معتبر یاد بگیرند!

5- ابزارهای اجتماعی

ابزارهای اجتماعی ما به شما امکان می دهند با معامله گران و سرمایه گذاران دیگر تعامل داشته باشید، بپرسید، یاد بگیرید و به اشتراک بگذارید!

6- ویژگی های پیشرفته منحصر به فرد

Backtest را کشف کنید، نظارت و اقدامات را با Automator خودکار کنید و تنظیمات کپی پیشرفته را اعمال کنید. ما کاربران پیشرفته را قادر می‌سازیم تا کنترل داشته باشند و ایده‌های خود را اعمال کنید.

7- برترین شبکه سوشال ترید دنیا است.

 

سوشال زولا  انجام خدمات به ایرانیان ندارد ، اما شما می توانید از طریق سایت نوین راه به این سوشال ترید برتر دنیا وصل شوید و از خدماتش استفاده کنید.

جالب اینجاست که: شبکه سوشال ترید فیبودا، API خود را از زولا ترید گرفته است. شما میتوانید از طریق لینک سایت نوین راه به صورت مستقیم به زولا ترید وصل شوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *